Kup zdjęcie

LOGOWANIEREJESTRACJAFirma

Osoba prywatna

Witamy w serwisie Fototeka prezentującym zasoby fotograficzne Filmoteki Narodowej – Instytutu Audiowizualnego.

1. Przeglądanie zamieszczonych zdjęć nie wymaga rejestracji. Prezentowane w serwisie Fototeka FINA fotografie w każdej sytuacji podlegają ochronie prawa autorskiego.

2. W celu korzystania z części handlowej serwisu wymagane jest dokonanie rejestracji poprzez wypełnienie właściwego formularza oraz akceptację warunków Regulaminu. W formularzu rejestracyjnym należy podać dane umożliwiające identyfikację podmiotu (osoby fizycznej, osoby prawnej lub jednostki nie posiadającej osobowości prawnej) zamierzającego korzystać z serwisu (Użytkownik). Osoba wysyłająca formularz rejestracyjny dla osób prywatnych potwierdza tym samym, że jest pełnoletnia. Po otrzymaniu prawidłowo wypełnionego formularza pracownik serwisu skontaktuje się z Państwem w celu uzgodnienia zasad współpracy oraz udostępnienia nazwy użytkownika i hasła.

3. Fototeka FINA zastrzega sobie możliwość odrzucenia wniosku o rejestrację oraz zablokowania dostępu do serwisu handlowego w celu zabezpieczenia przed nieuprawnionym korzystaniem.


Formularz rejestracyjny dla firm


akceptuję regulamin

Formularz rejestracyjny dla osób fizycznych

akceptuję regulamin

295801 ZDJĘĆ DO SPRZEDAŻY


Sprawdź cennik